Wymarzony prezent dla dziewczynki

Dziewczynki i chłopcy mają inne potrzeby to oczywiste, ale czy to także dotyczy kwestii zabawek i prezentów? Tak, jasne, że tak. Dziewczynki ucieszą się z innych zabawek, niż chłopcy, choć to także zależy od konkretnego przypadku. Jest mnóstwo dziewczynek, które bardziej będą zadowolone z otrzymania opakowania klocków lub modelu zdalnie sterowanego autka, niż z lalki czy zestawu do herbaty z pluszowymi zabawkami. Oto kilka pomysłów na prezent dla dziewczynki — w konwencjonalnym, stereotypowym stylu.

Domek, jak z marzeń

Pierwszą propozycją jest domek dla lalek barbie. To opcja, z której ucieszy się większość dziewczynek w wieku do lat około 12, można założyć. Trzeba pamiętać, że każde pokolenie ma trochę inne przyzwyczajenia i oczekiwania, także w kwestii zabawek (inne rzeczy uznawane są także za zabawkę z biegiem lat). Najlepiej, gdy domek dla lalek wiele elementów i jest, jak to się mówi „na wypasie”, czyli jest nowoczesny, ma wiele udogodnień i możliwości. Fajną opcją jest także drewniany domek dla lalek – najlepiej taki w sporym rozmiarze, a kompletnym luksusem jest taki przypominający pierwowzór zabawki z kunsztownymi mebelkami. Podobne domki znajdziemy na https://zabawki-gry.pl/Domki-dla-lalek,c,27 .

Najlepsza przyjaciółka na lata

Lalka to zazwyczaj 100-procentowe zadowolenie u dziewczynek. W końcu lalki pokroju Barbie są piękne i idealne. W dodatku można je ubierać, przebierać dowolnie, czesać i nawet malować. Można przez godziny odgrywać scenki z życia codziennego, planować idealny dom czy ślub dla lalki i pić z nią oraz pluszowym misiem herbatki w południe.

Świat z wielu kawałków

Inną, doskonałą opcją dla dziewczynek są puzzle. Dziewczynki są statystycznie spokojniejsze i cierpliwsze od chłopców w okresie rozwoju dziecięcego, więc mogą poświęcać godziny na mozolne układanie pięknych obrazków z małych kawałków, które trzeba dopasowywać.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz