Motor na akumulator odpowiedni do wieku

Pojazdy na akumulator to świetne zabawki dla dzieci w różnym wieku od 2 do 4. Ważne jest, aby wybrać dwusilnikowy motory na akumulator, który będzie odznaczał się stabilnością i bezpieczeństwem. Bardzo ważne jest również to, aby zabawka była dopasowana do wieku swojego młodego kierowcy.

Na rynku znajdziemy wiele różnych rodzajów elektrycznych pojazdów dla najmłodszych. Wśród nich są motory posiadające trzy koła, które są wysoce bezpieczne i wygodne w użyciu. Do tego dochodzą dodatkowe efekty dźwiękowe i świetlne, które uatrakcyjniają całą zabawę. Najmłodsi z pewnością docenią też pojazdy profesjonalne, jak specjalny policyjny skuter dla dzieci, posiadający świecącego i wydającego dźwięki koguta, który imituje prawdziwą policyjną syrenę. Motory na akumulator to przede wszystkim wspaniała zabawka, która sprawdza się zarówno przy zabawie w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie. Kupując swojemu maluchowi motor na akumulator na stronie https://zabawki-gry.pl/Motory-dla-dzieci-na-akumulator,c,50, zyskujemy pewność, że nasza pociecha będzie zawsze w zasięgu ręki.

Motor na akumulator dla 4 latka

Większość motorów na akumulator dla dzieci przeznaczona jest dla wyjątkowo młodych kierowców od 3 roku życia. Wybierając zatem motorek dla czterolatka, nie powinniśmy mieć problemów z dopasowaniem zabawki do wagi, wzrostu i umiejętności dziecka. Dla czterolatków sprawdzą się motocykle o mocy 35 Watów i maksymalnej prędkości od 4 do 5 km/h. Takie parametry sprawiają, że dziecko podczas zabawy będzie w pełni bezpieczne. W trakcie wybierania motocykla warto również zwrócić uwagę na ładowność sprzętu oraz jego ogólne gabaryty. Pamiętajmy, że napęd na jedno koło oraz jeden silnik powinny zupełnie wystarczyć 4-letniemu kierowcy.

Motor na akumulator dla 10 latka

Motor na akumulator to również świetna zabawka dla starszych dzieci. Oczywiście pojazdy dla 10 latków to już o wiele większe sprzęty niż te dla ich młodszego rodzeństwa. W tym wypadku należy decydować się na możliwie duże gabaryty, moc silnika oraz pojemność baterii. Wiąże się to z prostym faktem, iż 10 latki są o wiele cięższe od 4-letnich dzieci, w związku z czym ładowność motocykla również musi być odpowiednia większa. Dziesięciolatki najczęściej ważą około 30-45 kg, co oznacza, że należy wybrać sprzęt o ładowności do około 50 kg lub więcej.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz